Za projektem stojí compliance tým ROWAN LEGAL

Poskytujeme jednoduché a současně kompletní řešení whistleblowingu na klíč, které zahrnuje všechny nezbytné právní služby a technický nástroj pro podávání oznámení.

Jsme jedna z největších advokátních kanceláří na českém trhu, kde působíme více než 30 let. V oblasti compliance poskytujeme komplexní služby, od implementace oznamovacích linek, až po zavádění ucelených compliance programů a přípravu klientů na certifikaci podle ISO norem.

Pro oblast compliance jsme „velmi doporučovanou“ kanceláří dle ankety Právnická firma roku a pro stejnou oblast patříme mezi nejlépe hodnocené kanceláře i v prestižním mezinárodním žebříčku Chambers and Partners.

Právní služby poskytujeme v České republice, ale díky naší mezinárodní síti umíme zajistit kvalitní právní podporu po celém světě.

Ocenění
30+

let na trhu

70+

zkušených specialistů

110+

spolupracovníků

40+

implementací compliance

100+

zemí, které pokrýváme

Náš tÝm

Mgr. Anna Cervanová, LL.M.

Advokát / Senior Associate

Anna řeší zejména zavádění compliance systémů do společností, problematiku ochrany oznamovatelů protiprávního jednání a právní požadavky na podnikání v regulovaných odvětvích.

Magdaléna Kráľová

Advokátní koncipient / Junior Lawyer

Magdaléna se specializuje na poradenství v oblasti ochrany osobních údajů, regulace a compliance. Ve své dosavadní praxi se zaměřovala mimo jiné na problematiku ochrany oznamovatelů, podílela se na poskytování právního poradenství v oblasti pojištění a pojišťovnictví.

Mgr. Michal Nulíček, LL.M.

Advokát / Partner

Michal se zaměřuje na právní poradenství v oblasti práva IT, ochrany osobních údajů, duševního vlastnictví, jakož i v oblasti soutěžního práva, compliance a všech oblastech regulace. Jeho klienti jsou české a mezinárodní společnosti ze sektorů IT, telekomunikací, on-line služeb, finančních služeb a energetiky.

JUDr. Lukáš Duffek

Advokát / Partner

Lukáš je specialistou v oblasti sporů a jejich řešení. Poskytuje komplexní právní poradenství účastníkům všech typů řízení, a to jak před obecnými soudy, tak v řízení rozhodčím. Má hluboké zkušenosti s poskytováním právní podpory při přípravě procesních strategií a právních analýz, při vyjednávání stran před započetím i během soudních řízení, sjednávání narovnání či uzavírání smírů, při výkonu rozhodnutí a v řízení exekučním.

Mgr. Jan Měkota

Advokát / Partner

Jan odpovídá za mandáty spojené se všemi odvětvími soutěžního práva. V rámci tohoto svého zaměření se dlouhodobě podílí na tvorbě a implementaci vnitřních compliance systémů zaměřených zejména na prevenci v soutěžní a trestněprávní oblasti. Soutěžní poradenství poskytuje Jan zejména klientům z oblasti práva informačních technologií, dodavatelům v oblasti energetiky či stavebnictví, ale rovněž klientům v oblasti farmacie či potravinářského průmyslu.

Kam dál?

Zjistěte více informací o systému ochrany oznamovatelů.

O Whistleblowingu

Co je whistleblowing, koho se týká a kdy bude zavedený?

Whistleblowing je ohlášení nebo zveřejnění informací o protiprávním jednání, ke kterému dochází v organizaci, pro kterou oznamovatel pracuje.

Chci vědět víc
Nabídka

Jak vám pomůžeme
s implementací whistleblowingu?

Připravili jsme jednoduché řešení, které spočívá v chytrém propojení technického nástroje a komplexní právní ochrany vaší společnosti.

Chci vědět víc